Connect with us

Lajme

Policia vret çiftin gabimisht sa ishin duke bërë seks(Foto)

Published

on

Dy persona të cilët ishin të veshur si karakterët “The Joker” dhe “Hayley Quinn” janë gjuajtur me armë zjarri nga policia përderisa ishin duke bërë seks. Policia thotë se burri mbante në dorë një pistoletë dhe për këtë arsye janë detyruar që t’i gjuajnë me armë zjarri.

Sidoqoftë, banorët në Melburn të Australisë ku ka ndodhur rasti e kanë cilësuar veprimin e policisë si të ngutshëm duke thënë se viktima mashkull nuk mbante asgjë në dorë dhe se arma e personit ishte një lodër që ishte e regjistruar si pjesë e kostumit të tij.

Të dy viktimat janë jashtë rrezikut për jetë./Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending