Connect with us

Lajme

Policia: Pritjet në Merdare po zgjasin deri në gjysmë ore

Published

on

Gjendja në pikën kufitare në Merdare, është e qetë dhe pa pritje të gjata në hyrje dhe dalje.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha në një prononcim për Indeksonline ka thënë se qarkullimi i automjeteve në pikën kufitare në Merdare është duke u zhvilluar normalisht dhe pa pritje të gjata.

“Sipas Informacioneve të ditës së sotme gjendja e sigurisë në pikën kufitare në Merdare është e qetë dhe qarkullimi i mallrave dhe automjeteve zhvillohet normalisht në të dy drejtimet. Pritjet  ne hyrje dhe dalje janë 20 deri në 30, deri sa të përfundojnë procedurat e kontrolleve të rregullta kufitare”, ka thënë Hoxha.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending