Connect with us

Lajme

Policia nuk i dëgjon deputetet Izmaku-Deliu

Published

on

 Dy deputetet e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra dhe Xhevahire Izmaku dukeshin të entuziazmuara kur u nisën për në ceremoninë e inaugurimit të presidentit të ri e që është ish-kryetari i partisë së tyre.

Të dy deputet u detyruan që t’i bënin disa metra më shumë pasi policët që kujdeseshin për sigurinë e ceremonisë në të cilën inaugurohej Hashim Thaçi si president iu rekomanduan atyre që të ndërronin rrugën pasi deputetët në fjalë ishin pak me vonesë.

Deputetja Xhevahire Izmaku ka thënë për “zëri.info” se ato nuk u penguan nga policia porse vetëm u rekomanduan që të vazhdonin drejt hyrjes zyrtare. Më poshtë gjeni deklaratën e deputetes Izmaku.

“Policia sot jo qe nuk na ndaloi, por na uroi per presidentin dhe na orientoi per hyrjen zyrtare !

Sepse ne po ecnim bashke me qyte-taret mes te sheshit dhe u vonuam duke u përshëndetur me plot qytetare qe kishin kureshtje për ceremoninë!

Krenare me policinë tone !”

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending