Connect with us

Lajme

Policia la të lirë punëtorët e hashashit në Ishëm

Published

on

Policia e Durrësit i la të lirë punëtorët që gjeti në vilën-magazinë të Besmir Agasi, në Ishëm të Durrësit, pranë vendit ku ra avioni i italianit Guido Andrea Guidi. Punëtorët u kapën në duke u marrë me tharjen e lëndës narkotike bashkë me personat që i transportonin me furgon, Julian Dama e Altin Lleshi, 27 dhe 32 vjeç. Por pas disa orësh i la të lirë, me argumentin se ata ishin “thjesht punëtorë”. Prokuroria urdhëroi menjëherë arrestimin e tyre. Lënia të lirë nga policia përbën një skandal. Punëtorët, së paku mund të akuzohen për moskallëzim krimi. Po ashtu ata janë edhe bashkëpunëtorë në një aktivite kriminal. Me vetëdije ata kanë marrë pjesë, kundrejt pagesës apo jo, në një aktivitet të paligjshëm, duke ndihmuar grupet e trafikut të drogës. Pavarësisht kësaj, policia e Durrësit e ka parë të udhës t’i lërë të lirë. /Lapsi.al

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending