Policia konfirmon përleshjen me armë në mes Noizyt dhe Cozmanit

Periskopi.com Lajme

Policia e Kosovës ka konfirmuar përleshjen me armë që ndodhi pak më parë në hotelin Swiss Diamond.

“Rreth orës 17:00 ka ndodhur një përleshje me armë ku si pasojë është plagosur një person dhe tre të tjerë janë shoqëruar në stacionin policor”, ka thënë për Telegrafin zëdhënësja e PK-së, Flora Ahmeti.

Ndërkaq sipas dëshmitarëve është thënë se përleshja me armë ka ndodhur mes reperëve Noizy dhe Cozman.

Shpërndaje në: