Connect with us

Lajme

Policia ka bastisur disa lokale të lojrave të fatit në Prishtinë

Published

on

Policia e Kosovës mbrëmë ka bastisur disa lokale të lojërave të fatit në Prishtinë.

Në raportin e Policisë thuhet se Drejtoria për Hetimin e Krimit të Organizuar në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Prishtinë ka bastisur lokalet dhe objektet përcjellëse, me ç’rast gjatë kontrollit janë gjetur dhe janë konfiskuar 2 aparate të lojërave të fatit, disa pajisje tjera për te zhvilluar këto lojëra, një karikator i zbrazët dhe fletore me shënime.

Lidhur me rastin janë intervistuar katër të dyshuar.

Me urdhër të prokurorit rastri shkon në procedurë të rregullt.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending