Connect with us

Lajme

Policia jepe detaje rreth vrasjes së dyshimtë të një personi në Prishtinë

Në rrugën “Bajram Bahtiri”, në Prishtinë sipas burimeve të Indeksonline, thuhet një person ka vetëvrarë vetën, me një revole në shtëpinë e tij.

Published

on

Zëdhenesi i policise së Kosovës, Daut Hoxha, ka konfirmuar për Indeksonline se viktima mashkull është dërguar në Qendrën emergjente pa shenja jete.

“Njësite forenzikës në vende ngjarje kanë gjetur dhe konfiskuar një revole me tetë(8) fishekë dhe një gëzhojë. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti po hetohet nga Policia”, ka thënë Hoxha.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending