Connect with us

Lajme

Policia italiane kap mat shqiptarin, ja çfarë po bënte me 38-vjeçaren

Published

on

Një 43-vjeçar shqiptar, rezident në Valdarno, në Arezzo është arrestuar nga karabinierët e San Giovannit për posedim dhe shpërndarje droge.

Sipas mediave italiane, policia e ka kapur shqiptarin teksa i jepte një dozë kokainë 0.5 gram një 38-vjeçareje italiane, rezidente e zonës.

43-vjeçari kishte me vete 2 doza kokaine, gjithsej 1.2 gram. Ndërkohë që pas kontrollit në shtëpinë e tij, janë gjetur edhe 11 gram kokainë si dhe një peshore elektronike për peshimin e drogës.

I arrestuari u dërgua në dhomën e sigurisë të stacionit San Giovanni Valdarno, duke pritur për procesin gjyqësor.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending