Connect with us

Lajme

Policia gjermane shokohet nga autobusi shqiptar

Published

on

Policia e rajonit të Këlnit në Gjermani mbeti e habitur kur inspektoi një autobus që vinte nga Shqipëria dhe udhëtonte drejt Holandës.

Policia e hoqi autobusin nga qarkullimi.

Sistemi i frenimit i autobusit ishte në pikë të hallit, aq sa ishte vendosur një çelës për ta forcuar.

Lista e mangësive të autobusit shkon në tre faqe.

Shoferi u autobusit u detyrua të paguajë një depozitë sigurie prej 1350 eurosh.

Grupi prej 50 personash, që po udhëtonte për një tur në Holandë, e vazhdoi udhëtimin me një mjet tjetër./Opinion/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending