Connect with us

Sporti

Policia gjermane merr vendim për ndeshjen Bayern Munich – Real Madrid (Foto)

Published

on

Policia gjermane është duke u përgatitur për ndeshjen e madhe mes Bayern Munichut dhe Real Madridit në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

E përditshmja sportive madrilene Marca, skuadra e Bayern Munichut dhe Real Madridit janë duke u ruajtur nga një numër i madh i policisë.

Thuhet se nga 300 – 450 policë sa janë paraparë të kujdesën për sigurinë, numri i tyre është rritur në 700.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending