Connect with us

Lajme

Policia e Vjenës merr një mesazh: ‘Betohem në Allahun se nuk kemi parë ende asgjë”

Published

on

Një prej autorve të sulmit në Vjenë ku kanë humbur jëtën 7 persona dhe shumë të tjerë janë plagosur i është përgjigjur policisë në një publikim duke thënë se “Betohem për Allahun se ju nuk keni parë asgjë prej nesh”.

Mediat austriake flasin për 7 viktima, mes tyre dhe një polic, si dhe 4 të plagosur nga sulmi me armë në qendër të Vjenës mbrëmjen e sotme.

Sipas “Die Presse”, ishin 3 agresorët, njëri prej të cilëve vdiq pasi shpërtheu një brez me eksplozivë. Dy të tjerët janë në arrati.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending