Connect with us

Lajme

Policia e Kosovës sqaron rastin e vajzës që ra mbrëmë nga ballkoni i banesës

Published

on

Rënja e vajzës së mitur nga kati i dytë i një ndërtese në lagjen “Dardania” në kryeqytet, ishte aksidentale.

Ky është version i prokurorit të rastit, i cili nuk e ka autorizuar policinë që të hap ndonjë rast.

Në Policinë e Kosovës kanë deklaruar për Indeksonline se vajza e mitur i ka shpëtuar nga dora nënës së saj dhe ka rënë nga kati i dytë duke marr lëndime trupore”, kanë deklaruar në polici.

Vajza është dërguar në Qendrën Klinike Universitare për të marrë ndihme dhe sipas mjekut kujdestar gjendja e saj shëndetësore është jashtë rrezikut për jetën.

Mësohet se vajza ishte zgjatur për të shikuar banorët të cilët po qëndronin jashtë duke protestuar për dëbimin nga banesat në të cilat kanë jetuar që 17 vite e që me vendim të Gjykatës Themelore duhet të lirohen sepse nuk janë të tyre.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending