Connect with us

Lajme

Policia e Kosovës jep detaje për vdekjen në Prishtinë (Video)

Published

on

Në orën 18.05 minuta në rrugën “Antigona Fazliu” në Prishtinë, është gjetur një person i vdekur.

Zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha ka dhënë detaje shtesë lidhur me rastin në fjalë.

“Ju konfirmoj se me date 10.07.2017 rreth orës 18:15 Policia ka pranuar informaten se ne rr. “Antigona Fazliu” në Prishtinë është gjetur një person pa shenja jete. Ndihma e shpejtë, njësitet relevante policore, gjykatësi i procedures paraprake, prokurori dhe ekspertët e mjeksisë ligjore kanë dal në vendin e ngjarjes. Me urdher të prokurorit trupi i pajetë i viktimes dergohet për egzaminim mjeko-ligjor, perderisa rasti do të hetohet nga hetuesit kompetent policor. Informacione tjera mund të bëhen të ditura vetëm pas përfundimit të ekspertizes mjeko-ligjore dhe pas rezultateve hetimore nga kompetentet”, ka thënë Hoxha në një prononcim për Indeksonline.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending