Connect with us

Lajme

Policia bën të ditur numrin e aksidenteve dhe gjobave brenda ditës

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e vendit kanë ndodhur gjithsej 34 aksidente trafiku, prej të cilave 14 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 20 të tjera me dëme materiale.

Published

on

Ndërsa ndaj të gjithë pjesëmarrësve në komunikacion që nuk kanë respektuar rregullat e trafikut, policia ka shqiptuar 797 gjoba kundërvajtëse.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending