Connect with us

Lajme

Polici i Kosovës në rrezik jete, ka nevojë për ndihmën e të gjithëve

Zyrtari policor, Tamir Skënderi nga Komuna e Mitrovicës ka tre muaj që është diagnostifikuar me Leukemi Akute. Në pamundësi për të gjetur shërimin në Kosovë, një nismë që apelon për ndihmë për t’i mundësuar shërimin jashtë vendit ështe duke qarkulluar në media dhe rrjete sociale.

Published

on

Gjendja e Skënderit thuhet të jetë në rrezik. Për të shpëtuar kërkohet transplanti i palcës kurrizore, që kushton 162 mijë euro.

Tamiri është prind i dy fëmijëve. Familja e tij, në pamundësi për të mbuluar shpenzimet vetë, kërkon nga të gjithë ata që kanë mundësi ta ndihmojnë familjarin e tyre.

Detajet për ndihmë:

Tel: +377 44 330 597;

Nr i llogarisë: TEB XK05 20-27-0001257210-37;

Swift kodi: TEBKXKPR;

Duke thirrur në numrin 55101 përmes rrjetet Vala (Kushton 1 Euro);

Duke thirrur numrin 55001 përmes rrjetit Ipko (Kushton 1 Euro)

tami

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending