Connect with us

Lajme

Policët rrezikojnë 5 vjet burg për “vjedhje” të deodorantëve

Dy ditë rresht, në intervale të ndryshme kohore, policët Haxhi Morina e Skender Osaj kishin marrë deodorantë nga gjësendet e konfiskuara prej udhëtarëve në aeroportin ndërkombëtar “Adem Jashari” dhe i kishin futur në xhepat e uniformave.

Published

on

Më datën 13 gusht të këtij viti ata kishin marrë deodorantë tri herë brenda një ore, shkruan sot Koha Ditore.

Po aq herë dhe të njëjtin produkt e kishin marrë edhe më datën 14 gusht. Mirëpo, policët ishin diktuar nga kamerat e sigurimit dhe ishin raportuar nga kolegët e tyre.

Në fillim të muajit shtator ata janë akuzuar nga prokuroria për keqpërdorim të detyrës zyrtare, për çka rrezikojnë deri në pesë vjet burgim. Në bazë të aktakuzës, të cilën e ka siguruar “Koha Ditore”, policët Morina e Osaj e kanë pranuar se kanë kryer këtë veprim.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending