Connect with us

Sporti

Pogba, Herrera dhe Perreira tregojnë aftësitë e tyre të shkëlqyera me një top tenisi (Video)

Published

on

Manchester Unitedi është duke u përgatitur për sezonin e ri në qytetin e Los Angelesit.

Faqja zyrtare e klubit anglez në Instagram postoi një video ku shihen tre futbollistët e saj, Paul Pogba, Ander Herrera dhe Joel Pereira derisa zhoglonin me një top tenisi, transmeton Periskopi.

Man Unitedi të gjitha parapërgatitjet për sezonin e ri do t’i zhvillojë në ShBA.

Paul Pogba (r), Joel Pereira and Ander Herrera enjoyed a game of foot-tennis in Los Angeles

The three Manchester United stars kept a tennis ball up between them during training 

But Pereira showed why he is a goalkeeper by ending the keepy-ups with a wayward header

https://www.youtube.com/watch?v=GjDq_XBAC5Y

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending