Connect with us

Lajme

Plumb në kokë gruas sepse i vonoi darkën

Published

on

Një 60 – vjeçar përfundoi në prangat e policisë pasi qëlloi për vdekje gruan e tij, e cila i shërbeu darkën me vonesë.

Ashok Kumar erdhi në shtëpi i dehur të shtunën në mbrëmje dhe u përfshi në një zënke me bashkëshorten e tij Rupesh Singh, në shtëpinë e tyre në Ghaziabad të Indisë.

55–vjeçarja Sunaina u dërgua në spital me një plagë në kokë, por ndërroi jetë pak më vonë.

Kumar mësohet se e ka pranuar krimin dhe është penduar.

“Kumar pinte çdo ditë. Të shtunën ai erdhi në shtëpi i dehur dhe nisi të zihej me të shoqen. Ajo ishte e mërzitur me zakonin e tij për të pirë alkool dhe donte që të flisnin, por ai donte të hante menjëherë bukë”, shpjegoi një zëdhënës i policisë, për BBC.

“Ai u acarua me vonesën dhe e qëlloi me armë”, shtoi zyrtari i policisë më tej.

Dhuna në familje është një ndër krimet më të raportuara kundër grave në Indi, prej më shumë se një dekade. Në 2015 – ën një rast dhunë në familje raportohej çdo 4 minuta.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending