Connect with us

+18

Playboy girls

Published

on

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+18

Partneri im nuk bĂ«n seks me mua, ndihem e refuzuar dhe e lĂ«nduar, andaj tani kam vendosur qĂ«…..

Published

on

By

NjĂ« grua ka treguar pĂ«r psikologen Deidre, se kohĂ« mĂ« parĂ« jeta e saj seksuale ishte e mahnitshme. NĂ« Tabloidin e njohur Britanik  “The Sun”, ajo rrĂ«feu se edhe kur lindĂ«n fĂ«mijĂ«t e tyre, bĂ«nin seks.

E dashura Deidre:

“Jam e lodhur duke i kĂ«rkuar bashkĂ«shortit tim qĂ« tĂ« bĂ«jmĂ« seks.Prej 6 vitesh jeta jonĂ« seksuale ka qenĂ« zhgĂ«njyese.

Unë jam 36-vjeç dhe partneri im është 38. Ndërsa fëmijët tanë janë 8 dhe 10 vjeç.

Ndihem e refuzuar dhe sikur ai nuk më do.Me një fjalë ndihem e pa vlerë dhe jo e përmbushur si grua.

Ai më thotë se më do, por kurrë nuk e tregon këtë.

Kohët e fundit foli për martesë, por nuk jam e sigurt nëse dua të pranoj që kjo do jetë jeta ime.

PĂ«rgjigja e Deidres:

Filimisht ju duhet të bisedoni me burrin tuaj se ku qëndron probemi. Konsulltohuni së bashku dhe vizitoni ndonjë mjek, pasi partneri yt mund të ketë edhe probleme ose çregullime.

Para se të hiqni dorë nga partneri juaj, njëherë bisedoni me të dhe konsulltohuni me ndonjë seksiolog.

Continue Reading

+18

Shkencëtarët tregojnë se cila është pozita më e rrezikshme gjatë seksit

Published

on

By

Pozita më e zakonshme seksuale është aktualisht pozita më e rrezikshme, sipas një grupi shkencëtarësh.

Pozita ‘femra sipĂ«r mashkullit’ gjatĂ« njĂ« akti seksual Ă«shtĂ« konsideruar pĂ«rgjegjĂ«s pĂ«r gjysmĂ«n e tĂ« gjitha frakturave tĂ« penisit tĂ« disa raste tĂ« regjistruara nĂ« disa spitale tĂ« Brazilit, thonĂ« studiuesit brazilian.

ShkencĂ«tarĂ«t thonĂ« se kjo mund tĂ« jetĂ« pĂ«r shkak qĂ« femra e kontrollon penisin me gjithĂ« uljen dhe peshĂ«n e sajĂ« duke Ă«shtĂ« e pamundur qĂ« ta ndĂ«rpresĂ« atĂ« kur ai vuan nga “rruga e gabuar e depĂ«rtimit”.

DĂ«mi zakonisht Ă«shtĂ« i vogĂ«l pĂ«r femrĂ«n dhe pa dhimbje – por i madh dhe me dhimbje pĂ«r penisin.

Pozicionet të cilat në të gjitha përfshinin femrën ishin 29% përgjegjës për fraktura të penisit.

NdĂ«rkohĂ«, pozita mĂ« e sigurt nĂ« dhomĂ«n e gjumit Ă«shtĂ« shpallur pozita ‘mashkulli sipĂ«r femrĂ«s’. Gjysma e pacientĂ«ve tĂ« studiuar kishin pĂ«rshkruar njĂ« çarje dhe njĂ« dhimbje pas incidentit. Shumica e tyre kishin qĂ«ndruar mĂ« pas nĂ« spital pĂ«r pesĂ« deri nĂ« gjashtĂ« orĂ«.

Autorët vunë në dukje se lëndimi është relativisht i pazakontë dhe mund të shkaktojë vështirësi në mesin e atyre që vuajnë nga penisi i thyer, që do të thotë se ata shpesh ngurrojnë të kërkojnë trajtim mjekësor.

Continue Reading

+18

Rrëfehet gruaja nga Tirana: Pasi më hoqi mbathjet dashnori më 


Published

on

By

Jam njĂ« grua 27-vjeçare, e martuar nĂ« TiranĂ«. Kam njĂ« familje tĂ« shĂ«ndetshme dhe martesĂ« shumĂ« tĂ« mirĂ« me burrin tim, i cili Ă«shtĂ« 3 vite mĂ« i moshuar se sa unĂ«. Me tĂ« kam 2 vajza, njĂ« gjashtĂ« vjeçe dhe njĂ« 3. Me burrin njihem prej 10 vitesh ndĂ«rsa prej 7 vitesh jam e martuar. Me tĂ« kaloj shumĂ« mirĂ«, e duam njĂ«ri – tjetrin dhe gjithashtu nĂ« aspektin seksual kalojmĂ« shumĂ« mirĂ«, ai Ă«shtĂ« njĂ« qejfli i vĂ«rtetĂ«.

AsnjĂ«herĂ« nuk mĂ« refuzon apo qĂ« tĂ« jetĂ« i ngopur nga unĂ«. KohĂ«t e fundit kam pasur shumĂ« nevojĂ« qĂ« t’i qĂ«ndrojmĂ« afĂ«r njĂ«ri – tjetrit dhe t’i kushtojmĂ« edhe mĂ« shumĂ« kohĂ«. Sa mĂ« shumĂ« tĂ« kesh, aq mĂ« shumĂ« kĂ«rkon. Nga momentin qĂ« unĂ« jam njohur me burrin tim, nĂ« tetor tĂ« vitit 2002 dhe deri nĂ« verĂ«n e vitit kĂ«tij viti ai ishte i vetmi qĂ« kam fjetur dhe i vetmi nĂ« kĂ«tĂ« botĂ« qĂ« mĂ« ka prekur, dhe po ashtu ka qenĂ« mashkulli i vetĂ«m qĂ« unĂ« kam prekur.

Më parë unë kam punuar në një Organizatë Joqeveritare, e cila përfundoi misionin e saj dhe fondet u prenë, gjë që solli dhe mbylljen e këtij aktiviteti. Periudha që unë mbeta pa punë ishte 2 vite dhe ato rezerva financiare që kisha kursyer më mbaruan.

Pas një bisede që unë bëra me burrin tim, vendosëm që unë të punësohem në firmën e shokut të tij, i cili quhet L.S. Bëhet fjalë për një biznesmen që ka një ndërmarrje të madhe dhe që më së shumti merret me tendera.Me L.S kemi pasur dhe hyrje e dalje, sëbashku me burrin tim shkoja tek shtëpia e tij ku ai ndodhej me gruan. Edhe më herët ai më kishte ofruar mundësi punësimi por për shkak se punoja në Organizatë Jo-Fitimprurëse, po nuk e kam pranuar si punë.

L.S ishte një djalë tërheqës, zeshkan, i gjatë dhe shumë i zgjuar. Në një moshë të re, moshatar me mua, ai kishte arritur që të zotëronte një firmë të madhe dhe me shumë kapital. Fillova punë tek firma e tij dhe çdo gjë në fillim u duk mirë dhe në rregull.Me L.S kisha marrëdhënie shumë korrekte deri kur gjërat nisën të komplikoheshin. Detyra ime ishte juriste dhe zyrën e kisha ngjitur pronarit.

Me kalimin e kohĂ«s, pasi u bĂ« mĂ« shumĂ« se njĂ« muaj qĂ« fillova punĂ«n aty, ai nisi tĂ« bĂ«nte njĂ« sjellje komplet tjetĂ«r nga ajo qĂ« ishte nĂ« fillim. Nuk sillej ashpĂ«r me mua apo arrogant si pronar, por e shikoja qĂ« mĂ« hidhte sy nĂ« njĂ« tjetĂ«r mĂ«nyrĂ« qĂ« mĂ« bĂ«nte tĂ« ndihesha nĂ« siklet. MĂ« tej nisi tĂ« mĂ« komplimentonte me fjalĂ« si “qenke shumĂ« e bukur sot, qenke veshur bukur sot bukuroshe, apo sa bukur qĂ« ta tregon trupin ky fustani qĂ« ke veshur etj,..

Pas kĂ«tyre komenteve unĂ« e mora me sportivitet, duke mos e cilĂ«suar si situatĂ« serioze dhe duke mos dashur t’i jap rĂ«ndĂ«si fjalĂ«sve. Ai kishte pĂ«r natyrĂ« qĂ« tĂ« bĂ«nte humor.U mĂ«sova me etiketimet e tij dhe s’mĂ« bĂ«nin mĂ« pĂ«rshtypje.

Por, kur kishte raste që për ditë të tëra nuk thoshte më asnjë fjalë nisi dhe të më bënte përshtypje. Një ditë, pasi mbyllëm një kontratë shumë të mirë me një firmë tjetër ai më tha që të porosis diçka për të pirë dhe të shkonim në zyrë për ta festuar këtë moment.

Pasi mora gjĂ«rat tĂ« cilat porositĂ«m u ula pĂ«rballĂ« tij dhe e bĂ«mĂ« “gĂ«zuar”. Pas kĂ«saj ai mĂ« falĂ«nderoi pĂ«r punĂ«n qĂ« unĂ« po bĂ«ja ai nisi tĂ« mĂ« thoshte tĂ« tjera fjalĂ« pĂ«rgĂ«zuese si “lum burri qĂ« tĂ« ka”. Por, ndĂ«rsa fliste ai kishte ngulitur sytĂ« tek kompjuteri i tij dhe diçka kishte fiksuar. UnĂ« u bĂ«ra kurioze dhe po zgjasja kokĂ«n qĂ« tĂ« shikoja.MĂ« pa qĂ« isha kurioze pĂ«r tĂ« parĂ«, – ia arriti qĂ«llimit qĂ« kishte vĂ«nĂ« -, mĂ« tha se mund ta shikonte se kishte besim tek mua. Aty ai kishte njĂ« video tĂ« regjistruar ku ishte L.S duke bĂ«rĂ« seks me njĂ« tjetĂ«r femĂ«r, jo gruan e tij. Mbeta e hutuar dhe u skuqa nĂ« atĂ« moment.

S’e prisja. Ai mĂ« tha qĂ« s’ka pse habitet dhe pĂ«r tĂ« mĂ« nxjerrĂ« turpin mĂ« pyeti nĂ«se bĂ«nte tĂ« tilla gjĂ«ra apo i kisha qejf? NĂ«se bĂ«ja kĂ«shtu pozicionesh dhe aventurash me burrin tim
?! Por unĂ« nuk iu pĂ«rgjigja dhe ula kokĂ«n, u ndjeva nĂ« siklet. Ashtu siç ishte ai filloi tĂ« mĂ« prekte me kĂ«mbĂ« dhe mĂ« pas me njĂ« dorĂ« mĂ« shtrĂ«ngoi tek beli duke me rrĂ«mbyer trupin qĂ« ishte i lirĂ« nĂ« atĂ« moment dhe mĂ« uli pranĂ« tij. UnĂ« tentova tĂ« largohesha, por me tĂ« thĂ«nĂ« tĂ« drejtĂ«n nĂ« atĂ« moment isha e eksituar. Dora e tij nisi tĂ« prekĂ« tĂ« brendshmet e mia.

Ai mu afrua dhe nisi të më puthë. Nuk rezistova më dhe çasti më rrëmbeu. Bëmë seks në tavolinën e punës së tij. Në ato momente nuk mendova shumë për pasojat, por pasioni më bëri që të harroj gjithçka. Pasi qëndruam rreth 1 orë në zyrën e tij u larguam pa bërë shumë komente rreth asaj që kishte ndodhur.

Pasi dola nga zyra e tij u ndjeva shumĂ« keq, por asgjĂ« nuk kthehej prapa, ajo qĂ« s’duhet tĂ« ndodhte, ndodhi. Ishte hera ime e parĂ« qĂ« dikush tjetĂ«r pĂ«rveç burrit tim mĂ« prekte, e prekja dhe bĂ«nte seks me mua.

AtĂ« ditĂ« ika nĂ« shtĂ«pi sikur tĂ« mos kishte ndodhur gjĂ«.U ktheva nĂ« shtĂ«pinĂ« time dhe aty iu riktheva jetĂ«s sime, nĂ« krah tĂ« burrit dhe fĂ«mijĂ«t e mi qĂ« i dua aq shumĂ«. E dua burrin tim dhe s’dua t’i bĂ«j mĂ« keq. Ajo qĂ« ndodhi ishte thjesht njĂ« rrĂ«mbim dhe nuk Ă«shtĂ« pĂ«rsĂ«ritur mĂ«. TĂ« nesĂ«rmen shkova nĂ« zyrĂ« dhe me pronarin nuk pata mĂ« kontakte, komunikonim me e-maile pĂ«r gjĂ«rat qĂ« na duheshin dhe gjithmonĂ« takoheshim me persona tĂ« tjerĂ« nĂ« zyrĂ« dhe asnjĂ« herĂ« vetĂ«m. Nuk folĂ«m pĂ«r atĂ« çështje. Gjeta njĂ« punĂ« tjetĂ«r pas dy muajsh tĂ« kĂ«saj historie dhe nuk e pashĂ« mĂ« L.S. Kjo Ă«shtĂ« historia qĂ« dua tĂ« ndaja me ju dhe ta komentoni si tĂ« dĂ«shironi, por unĂ« e di qĂ« kam gabuar dhe s’e kthej dot mĂ« pas atĂ« qĂ« ndodhi.

Continue Reading

Trending