Connect with us

Lajme

Plas sherri në kamp të refugjatëve, shqiptari goditet me hekur në kokë

Një 19-vjeçar shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është plagosur rëndë me hekur në kokë nga një shtetas serb.

Published

on

Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në një kamp refugjatësh në Gjermani, në qendrën e azilkërkuesve në Halberstadt.

Mediet gjermane shkruajnë se ngjarja ka ndodhur pas një sherri për motive banale.

Policia menjëherë e ka shoqëruar shtetasin serb në polici.

Dëshmitarët thonë se 19-vjeçari shqiptar është goditur me një këmbë metalike tavoline në kokë dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Ndërkohë, shtetasi serb do të përballet me drejtësinë gjermane nën akuzën “tentativë vrasje”.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending