Connect with us

Lajme

Plas sherri mes të rinjve, plagoset 21vjeçari

Një sherr mes të rinjsh ka ndodhur pasditen e së dielës në qytetin e Beratit, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një 21-vjeçar.

Published

on

Sipas informacioneve të para, ngjarja ka ndodhur në lagjen “Barrikada” dhe se forcat e policisë kanë mbërritur me shpejtësi në vendin e ngjarjes.

I riu i plagosur është identifikuar me inicialet E.A. Ai është dërguar në spitalin e qytetit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia dyshon se autorët e plagosjes së 21-vjeçarit janë shtetasit B.Sh. dhe N.Sh.

Ende nuk dihen shkaqet që çuan në konfrontimin verbal e më pas edhe fizik e përdorimin e armëve të ftohta mes të rinjve në Berat.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending