Connect with us

Lajme

Plagosje në veri të Mitrovicës

Published

on

Një person është plagosur mesnatën e së hënës pas të shtënave me armë zjarri që kanë ndodhur në veri të Mitrovicës.

“Mbrëmë në orën 1 e 20 minuta pas mesnate është informuar policia se në rrugën “Kral Petar” në afërsi të një fast food-i ka pasur të shtëna dhe përdorim të armëve të zjarrit.  Në këtë rast një person ka pësuar lëndime që ishin shkaktuar nga arma e  zjarrti dhe u transferua në qendrën mjekësore për t`iu  ofruar ndihma mjekësore, “tha për Kossev Zheljko Bojiq shef i operativës në policinë e Kosovës në veri.

Portali “Kossev” raporton se dy të dyshuar në këtë rast janë arrestuar, ndërsa policia është në kërkim të të dyshuarit të tretë, transmeton Klan Kosova.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending