Connect with us

Lajme

Plagoset një 21 vjeçar nga Kosova në Lucern të Zvicrës

Published

on

Një kosovar (21) ishte qëlluar me armë mbrëmë në oborrin e shkollës në Ebikon LU. Policia e Luzernit ka arrestuar një zviceran (34) dhe po kërkon dëshmitarë tjerë.

Polica ishte alarmuar për të shtëna me armë mbrëmë rreth ores 20:45,  në rrugën Schulhausstrasse në Ebikon LU, njoftoi policia Luzern, përcjell albinfo.ch

Policia kishte hasu në disa njerëz në sheshin para shkollës Wydenhof. Njëri prej tyre, një kosovar 21-vjeçar ishte i plagosur. Ai u dërgua në spital me ambulancë dhe thuhet të jetë jashtë rrezikut për jetë, thotë policia.

Zyra e Prokurorit Publik dhe policia aktualisht nuk janë në gjendje për të dhënë ndonjë informacion të mëtejshëm mbi sfondin e mundshëm të këtij incidenti.

Policia tha se është arrestuar një zviceran 34-vjeçar në lidhje me ngjarjen.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending