Connect with us

Lajme

Plagosen me armë dy të rinj në Tiranë

Published

on

Dy të rinj mbetën të plagosur me armë, mbrëmjen e së martës në kryeqytet.

Ngjarja ndodhi pranë zonës së njohur si ish-Misto Mame, rreth orës 23:00, kur të rinjtë 24 dhe 26 vjeç, ishin duke lëvizur me automjet.

Ata u qëlluan me pistoletë, brenda makinës me të cilën po lëviznin, nga persona të paidentifikuar.

Sipas burimeve, të rinjtë e plagosur ndodhen në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën. Ata janë Jurgen Dhakri dhe XHenis Vrapi.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve, si dhe zbardhjen e motiveve të ngjarjes./Top Channel/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending