Connect with us

Lajme

Plagos veten me armë, përfundon në pranga së bashku me tre persona të tjerë

Published

on

Bledar Ahmetaj ndodhej në lokal, kur qëlloi me armë zjarri dhe përfundoi duke plagosur veten. Ngjarja në fjalë ndodhi gjatë ditës së diel, në një lokal në afërsi të teatrit “Migjeni” në Shkodër.

Rreth orës 20:00, policia u njoftua për një person të plagosur që kishte shkuar në spital. Hetimet sqaruan se 39 – vjeçari ishte vetëplagosur në dorën e majtë.

Për pasojë, ai përfundoi në pranga për armëmbajtje pa leje.

Sëbashku me të, në pranga përfunduar edhe tre 3 persona të tjerë, për veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës. Ata janë Emiljano Curri, 31 – vjec, Eser Bushati, 20 – vjeç, Artur Bandula, 41 – vjeç.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending