Connect with us

Sporti

Plaçkitet shtëpia e yllit të Serie A, ja sa para iu vodhën

Shtëpia e sulmuesit të Romës, Edin Dzekos, është plaçkitur gjatë ndeshjes mes Sassuolo dhe Romës, e cila është zhvilluar të mërkurën në mbrëmje.

Published

on

Sipas gazetës italiane “Gazzetta dello Sport”, gruaja e Dzekos dhe fëmijët ishin brenda në shtëpi kur hajnat kishin hyrë brenda.

Raportohet se hajdutët kanë vjedhur me rreth 500 euro, si dhe disa çanta me vlerë të gruas së boshnjakut.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending