Connect with us

Lajme

Plaçkitet filialia e BpB-së në Podujevë

Published

on

Filialia e Bankës Private për Biznes (BpB) në Podujevë, është plaçkitur nga persona të panjohur.

Këtë e ka konfirmuar edhe komandanti i stacionit policor në Podujevë, Bekim Bislimi i cili ka thënë për Indeksonline se banka e cila gjendet në rrugën “Zahir Pajaziti” në Podujevë është plaçkitur sot në orët e hershme të mëngjesit.

“Rreth orës 8:45 kemi pranuar një informatë se në orët e hershme të mëngjesit, rreth orës 4:32 është dëmtuar Banka Private e Biznesit. Njësitet relevante janë në vendin e ngjarjes mirëpo akoma nuk mund të themi saktë sa është vlera e dëmit të shkaktuar, pasi që hetimet janë ende nduke vazhduar dhe nuk mund të aludojmë në shumën e plaçkitur”, tha Bislimi.

Ai theksoi se njësitet relevante janë në vendin e ngjarjes, derisa detajet tjera do të bëhen të ditura më vonë. /Indeksonline/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending