Connect with us

Sporti

Pirlo: Balotelli mund të ishte një nga më të mirët tashmë

Published

on

Mesfushori italian, Andrea Pirlo ka folur për sulmuesin e Liverpoolit, Mario Balotelli për të cilin ka thënë se tashmë do të mund të ishte një nga më të mirët e tij me talentin që ka.

Ai ka thënë se koha është duke punuar kundër Balotellit, i cili ende nuk e ka arritur potencialin e tij të plotë në futboll, transmeton Koha.net.

“Ai më frustron, por kam shumë dashuri për Marion. Kam luajtur me disa nga sulmuesit më të mirë në botë, dhe mund të them se Mario ka të gjitha atributet për të qenë një nga më të mirët në botë. Mendoj se tani është aty ku e meriton të jetë. Nuk i ka mbetur shumë kohë. Ai ende ka kohë të arrijë majën, por duhet ta zgjedh me kujdes klubin e ri”, është shprehur Pirlo për Mirror.

Pirlo ka thënë se nuk ka më këshilla për të, pasi gjithçka është në duart e Mario Balotellit.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending