Connect with us

Sporti

Pique: Ronaldo është favorit për Topin e Artë

Published

on

Superylli i Barcelonës, Gerard Pique, e ka hapur zemrën e tij për Topin e Artë për këtë vit.

 Rëndom lojtarët e klubeve të caktuara, sidomos ata të Barcelonës e Realit, e kanë pasur trend përkrahjen e lojtarëve të tyre.

Megjithatë, kjo nuk ka ndodhur me Piquen.

“Ronaldo e ka fituar Ligën e Kampionëve dhe La Ligën, ai është favoriti. Messi konsiderohet si lojtari më i mirë në histori dhe ka edhe opsione tjera. Të shohim”, u shpreh Pique.

Pique dihet se ka një marrëdhënie jo të mirë me futbollistët e Real Madridit, por në raport me Ronaldon ka shprehur gjithmonë respekt.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending