Connect with us

Sporti

As Pioli dhe as Hiddink, ja kush do të jetë trajneri i ri i Interit

Interi më në fund duket se e ka gjetur pasuesin e De Boer. Drejtuesit zikaltër do të emërojnë në krye të skuadrës ish-trajnerin e Villarealit, Marcelinon.

Published

on

Drejtuesit kinez kanë preferuar më shumë spanjollin se sa Piolin, i cili ishte një tjetër kandidatë, shkruan Albeu.

Duke përjashtuar ndonjë surprizë të orëve të fundit, Marcelino do të marrë drejtimin e Interit në ditët në vijim për të firmosur një kontratë deri në fund të vitit 2019.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending