Connect with us

Sporti

Pesë raste pozitive me COVID-19 te klubi i Interit

Published

on

Gjatë ditës së sotme përmes një komunikate për shtyp, klubi i Interit ka njoftuar se janë infektuar drejtorët menaxhues, Alessandro Antonello dhe Giuseppe Marotta.

 

Drejtori Sportiv Piero Ausilio, avokati i klubit Angelo Capellini dhe një anëtar i stafit teknik kanë dalë pozitiv me COVID-19.

Deri tani nuk është njoftuar për ndonjë lojtar të prekur nga virusi.

“Të gjithë menaxherët dhe i gjithë grupi i ekipit do të ndjekin procedurat e përcaktuara në protokollin shëndetësor”, shkroi në njoftim.

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending