Connect with us

Lajme

Përurohet shtatorja e Ukshin Hotit

Sot pranë objektit të Universitetit të Prizrenit, përurohet shtatorja e dijetarit shqiptar Ukshin Hoti.

Published

on

 

Për ndër të Profesor Hotit, Universiteti i Prizrenit, emrin e të cilit e mban, do të mbajë edhe një akademi përkujtimore.Profesor Ukshin Hoti është arrestuar nga pushtuesit serb në vitet e 90-ta dhe ishte dënuar me disa vite burg. Lufta atë e gjënë në burgun e Dubravës, si shumë të dënuar tjerë politik dhe që nga pranvera e vitit 1999, kur Hoti ishte nxjerr nga burgu me preteks për kinse përfundim të burgut, forcat e armikut e kanë dërguar në drejtim të panjohur dhe për fatin e tij nuk dihet ende asgjë./KosovaPress/

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending