Connect with us

Lajme

Personat në Maqedoni, shtiren si policë dhe grabisin tre shtetas shqiptarë

Persona të panjohur të cilët rrejshëm janë prezantuar si policë dje në Ohër kanë arritur të mashtrojnë tre shtetas të Shqipërisë dhe prej tyre të vjedhin dy çanta në të cilat ka pasur pasaporta, letërnjoftime, katër telefona celular, 4.000 dollarë amerikanë, 450.000 lek, 730 euro, 60 lira turke, 300 denarë, 350 dollarë kanadez dhe 10 franga.

Published

on

Rasti është paraqitur dje në mbrëmje nga të dëmtuarit.

A.D (32) nga Tirana dhe S.M (38) dhe G.G (37) nga Elbasani rreth orës 20:10 kanë qarkulluar në rrugën “Krum Toçko” ku janë ndaluar nga një automjet për udhëtim “Folsfagen golf 5” me targa të panjohura.

Nga automjeti kanë dalë dy meshkuj të panjohur. Njëri ka pasur jelek në të cilin ka shkruar policia, ndërsa tjetri ka qenë i armatosur. U kanë thënë A.D., S.M dhe G.G të shtrihen në tokë dhe i kanë kontrolluar, pas ç’ka ua kanë marrë çantat dhe janë orientuar në drejtim të panjohur. Ndërmerren masa për zbardhje të tërësishme të rastit.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending