Connect with us

Lajme

Përshëndetën me “Heil Hitler”, 275 ushtarë gjermanë nën hetime

Agjencia e inteligjencës së ushtrisë Gjermane është në kërkim të 275 ekstremistë të dyshuar të krahut të djathtë në radhët e saj, duke përfshirë një ushtar i cili është dëgjuar duke thënë “Heil Hitler”, ka konfirmuar për Reuters Ministria gjermane e Mbrojtjes dielën.

Published

on

Rreth 143 raste janë raportuar vitin e kaluar dhe 53 këtë viti, ministria shkroi në një përgjigje prej 15 faqesh, duke detajuar incidente të ushtarëve që kryejnë përshëndetje naziste apo shqiptuan komente raciste kundër ushtarakëve me prejardhje emigrantë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending