PËRSËRI MBAPPE, kompleton hat-trickun ndaj Barcelonës, katalanasit përshëndeten me Ligën e Kampionëve

Periskopi.com Sporti

PSG ka realizuar edhe goline radhës në ballafaqim me katalanasit, duke çuar në 1:4 shifrat e rezultatit, përcjell Periskopi.

 

Golin e 4’të për PSG-në dhe të tretin personal e shënoi sulmuesi francez, Kylian Mbappe, i cili shkëlqeu sonte me parisenët.

Shihni golin. /Periskopi

 

Shpërndaje në: