Connect with us

Lajme

Përplasen kleriku pro-Assadit dhe ish-deputeti opozitarë, në emision live (Video)

Published

on

Kleriku libanez Bilal Daqma dhe një kritik i presidentit sirian Bashar al-Assad , si dhe ish-deputeti i parlamentit sirian Ahmad Shlash u përplasën mes vete, shkruan Periskopi.

Ngjarja eskaloi kur prezantuesi tha se i ndjehet shumë keë që një i afërm i ish-deputetit Shlash është varë nga ISIS-i, duke e akuzuar për së vdekuri se kidhte bashkëpunuar me regjimin.

Gazetari e pyeti klerikun Daqmaq nëse dëshiro që t’i shpreh ngushëllime për vdekjen e të afërmit, dhe në një moment situata nxehet kur Shlash i drejtohet Daqmaqut nësë dëshiron t’i shpreh ngushëllimë duke i thënë “Nuk është puna jote dhe kush je ti të më tregosh se çfarë duhet të bëjë”./Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending