Connect with us

Lajme

 Përmbyset anija, mbyten 1 fëmijë dhe 1 grua, shpëtohen 29 të tjerë

Ekipet detare të shpëtimit të Spanjës njoftojnë se një grua dhe një fëmijë janë mbytur pasi që anija me të cilën ata dhe 30 emigrantë të tjerë po tentonin ta arrinin Evropën u përmbys në Detin Mesdhe

Published

on

Një zëdhënëse detare e Spanjës ka thënë se një njësi e Marinsës Spanjolle e vendosur në ishullin Alboran, mes Spanjës dhe Marokut, i shpëtoi 29 emigrantë pasi që anija e tyre ishte përmbytur dje në mbrëmje.Ajo shtoi se kërkimi për një emigrant të zhdukur është duke vazhduar sot.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending