Connect with us

Sporti

Përleshje mes tifozëve të Juventusit dhe Sevillas, ka të therrur me thikë (Video)

Në prag të super sfidës Sevilla-Juventus tifozët e të dyja skuadrave e kanë nxehur edhe më shumë këtë ndeshje që vendos shumë për vendin e parë në renditje.

Published

on

Të paktën një tifoz i Juventus-it ka mbetur i plagosur me thikë pas përleshjes, së një grupi tifozësh italian me një grup ultras të Seviljes.

Sipas burimeve paraprake, rreth dhjetë tifoz italian të Juventusit ishin duke pirë diçka në barin, El Papelón de Reyes Católicos. Aty pranë i afrohen disa tifozë spanjoll të Seviljas, duke bërtitur, “Huligans Sevilja” dhe më pas ka nisur përleshja.

Në vendngjarje mbërriti menjëherë policia, e cila shoqëroi disa persona në komisariat.

https://www.youtube.com/watch?v=iSMPyZrW_-M

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending