Connect with us

Sporti

Përleshje mes policisë dhe tifozëve në kryendeshjen Partizani – Skënderbeu (Video)

Një përleshje ka ndodhur mes policisë dhe tifozëve të Partizanit në kryendeshjen që po zhvillohet ndaj Skënderbeut, në Superligën e Shqipërisë.

Published

on

Pas një lëndimi të rëndë të një lojtari të Partizanit policia dhe tifozët e këtij klubi kanë nisur përleshjen.

Në transmetimin nga televizioni shqiptar u pa edhe një tifoz i vendasve që pati nevojë për ndihën mjekësore.

Rezultati i kryendeshjes së xhiros së nëntë, që u ndërpre në minutat e fundit, është 0 me 0.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending