Connect with us

Lajme

Përleshje mes disa personave në Ferizaj

Published

on

Të premten në orët e vona, ka ndodhur një përleshje fizike në mes të disa personave në Ferizaj.

Dyshohet se zënka ka nisur brenda një lokali që ndodhet në afërsi të ndërtesës së komunës dhe pastaj ka vazhduar edhe në rrugë, njofton Klan Kosova.

Ende nuk dihet arsyeja e këtij konflikti apo numri i personave të lënduar.

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending