Connect with us

Sporti

Përleshje masive mes shqiptarëve të Renovës e maqedonëve të Vardarit (Video)

Ekipi i Renovës ka humbur në udhëtim te Vardari i Shkupit me një gol të shënuar nga Bllazhevci në minute e ’78.

Published

on

Por kjo ndeshje përfundoi me një përleshje mes lojtarëve. Ekipi i Renovës është ekip shqiptar, që një kohë është udhëhequr nga trajneri kosovar, Bilbil Sokoli.

Kjo përleshje thuhet se ka vazhduar edhe në dhomat e zhveshjes, teksa ekipi i Renovës është deklaruar në Facebook për këtë çështje.

“Fyerje në baza nacionale gjatë gjithë ndeshjes, një gol i shënuar nga pozita jashtë loje dhe shumë padrejtësi të tjera. S’kishe sit ë ndodhte ndryshe”, është shkruar nga Renova.

 

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending