Connect with us

Lajme

Përleshje fizike mes një femre dhe një mashkulli, arrestohen

Published

on

Një femër dhe një mashkull janë arrestuar në Prishtinë pasi mbrëmë rreth orës 20:00 janë përleshur fizikisht mes vete.

Deri të konfrontimi fizik ka ardhur pas një mosmarrëveshje që kanë pasur.

Si pasojë, dy te dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim te prokurorit pas intervistimit te dyshuarit janë dërguar ne mbajtje.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending