Connect with us

Sporti

Përfundon shpejt aventura e Blerim Xhemajlit në Kinë, mbetet pa klub

Published

on

Futbollisti Blerim Xhemajli, ka ndërprerë kontratën me klubin kinez, Shenzhen.

Mesfushori vendosi të mos vazhdojë bashkëpunimin me Shenzhen, aty ku kaloi gjatë afatit veror të kaluar.

Shqiptari që përfaqëson Kombëtaren e Zvicrës tani është i lirë dhe thuhet se preferon kalimin në Seria A.

Tani, disa nga skuadrat italiane kanë nisur kontaktin për ta bindur lojtarin, ndërsa mbetet të shihet se cilës skuadër do t’i bashkohet.

Kujtojmë, së me herët Xhemajli ishte pjesë e Bolognas./

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending