Connect with us

Sporti

Përfundon gjithçka, James Rodriguez nënshkruan me gjigantin evropian (Foto)

Published

on

Futbollisti i Real Madridit, James Rodriguez përfundimisht ka vendosur të largohet nga Santiago Bernabeu.

Skuadra e Bayern Munichut ka konfirmuar blerjen e kolumbianit nga Reali, në një marrëveshje huazimi prej dy vjetëve, dhe me opsion blerje, transmeton Periskopi.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending