Connect with us

Lajme

Përfundon arratisjen, kthehet në Tiranë gjyqtarja e akuzuar për korrupsion

Published

on

Gjyqtarja e Gjykatës së Lartë, Majlinda Andrea është kthyer në Tiranë. Dy ditë më parë ndaj saj gjykata caktoi masën e sigurisë “arrest me burg” për të dhe bashkëshortin e saj. Ata dyshohen se u kanë marrë 50 mijë euro një shtetasi në këmbim të një vendimi gjyqësor pro tyre.

Sipas organit të akuzës paratë janë marrë nga bashkëshorti i gjyqtares, Odhisea Andrea.

Gjyqtarja Majlinda Andrea është një prej tyre që kanë firmosur vendimin e pafajësisë së Ilir Metës në video-skandalin me Dritan Priftin.

/LAPSI.AL/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending