Connect with us

Sporti

Përfundojnë pjesët e para të tri ndeshjeve në Superligën e Kosovës

Published

on

Java e 11-të në kampionatin elitar të futbollit kosovar filloi me tri super përballje, ku tashmë janë mbyllur 45 minutat e parë, transmeton Periskopi.

Përballja mes Besës dhe Drenicës pas 45 minutave të parë është pa gola. Prishtina është duke fituar me rezultat minimal 1:0 kundër Arbërisë, me golin e Enis Gavazaj në minutën 11 nga pika e bardhë.

Ndeshja e fundit po zhvillohet ndërmjet Trepçës ’89 dhe Dritës, ku mysafirët janë duke udhëhequr me rezultat minimal 0:1, me golin e Xhevdet Shabanit në minutën 15.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending