Connect with us

Lajme

Përfshihet nga zjarri një objekt në Malishevë

Një objekt në Malishevë, në të cilin më parë ndodhej selia e një banke është përfshirë nga zjarri gjatë ditës së enjte.

Published

on

Mirëpo, pas intervenimeve të zjarrfikësve, për të shuar zjarrin, nuk është raportuar për të lënduar, bazuar në raportin 24 orësh të Policisë, shkruan Gazeta Fjala.

“Për shkaqe ende të panjohura është përfshirë nga zjarri një pjesë e objektit në të cilin ndodhej selia e një banke. Njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar dhe fikur zjarrin. Nuk raportohet për të lënduar. Shkaktarët e zjarrit janë duke u hetuar” /Gazeta Fjala/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending