Connect with us

Lajme

Për tri ditë, vriten kaq xhihadistë të ISIS-it

Forcat irakiane të sigurisë ndaluan sot një sulm të të ashtuquajturit Shtetit islamik në qytetin Kirkuk.

Published

on

Guvernatori i kësaj province të Irakut tha se gjatë tri ditëve të konfliktit atje janë vrarë 74 xhihadistë.

“Sulmi u ndalua, dhe jeta kthehet në normale,” tha guvernatori Najmaddine Karim.

Gjatë operacionit u kapën disa anëtarë të IS, duke përfshirë një komandant, raportojnë mediat botërore, përcjellë Klan Kosova.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending