Connect with us

Lajme

Për telefonin e Lumezit suspendimet erdhën brenda ditës, për vdekjen e Deharit pas 16 ditësh

Pas vjedhjes së sotme nga persona të paidentifikuar në shtëpinë e kryeprokurorit të shtetit, Aleksandër Lumezi, u reagua me shpejtësi.

Published

on

 

Policia e Kosovës, pak orë pas ngjarjes, ka suspenduar një zyrtar policor dhe mbikëqyrësin e Lumezit, shkruan Periskopi.

Por, analistit Imer Mushkolaj nuk iu ka dukur i drejtë ky reagim i menjëhershëm krahasuar me mosreagimin për 16 ditë me radhë në rastin e Astrit Deharit, i cili vdiq në rrethana të paqarta në Qendrën e Paraburgimit në Prizren.

“Shteti efikas: për vjedhjen e nji telefoni suspendon policë pa u bo 24 orë – për vdekje në burg pas 16 ditësh!”, ka shkruar Mushkolaj. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending