Connect with us

Sporti

Pensionohet legjenda botërore e futbollit

Miroslav Klose ka vendosur që përfundimisht të pensionohet nga futbolli aktiv.

Published

on

Sulmuesi i njohur gjerman, Miroslav Klose ka vendosur që të pensionohet nga futbolli aktiv. Ai së fundit ishte pjesë e Lazios, derisa ishte përfolur se do të transferohej në Amerikë.

Por, ish-sulmuesi i Kaiserslauternit, Werder Bremenit e Bayern Munich ka vendosur të pensionohet. Por, Federata e Futbollit e Gjermanisë i ka vendosur ta shpërblejë sulmuesin me një pozitë në përfaqësuesen e “Pancirëve”.

Ai do të përcjellë një program të edukimit dhe trajnerëve së bashku me selektorin e Gjermanisë, Joachim Loë dhe drejtorin sportiv Hansi Flick, për të identifikuar futbollistët e rinj me potencial të luajnë për Gjermaninë.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending